Info (her)aansluiting bij onze vereniging

Goede namiddag iedereen

Voilà beter laat dan nooit, maar ik zit met een fixe verkoudheid, een wederkerend verschijnsel voor velen bij het openen van het nieuwe schooljaar.

Voor de nieuwe aansluitingen 2021 : U vindt hierbij een aansluitingsformulier met (niet verplicht) medisch attest welke zsm, volledig ingevuld en ondertekend aan mij met 2 recente pasfoto’s, dient terugbezorgd te worden.  Medisch attest waarom ? zijn er psycho-medische zaken zijn die dien te weten, dan had ik die graag ook zwart/wit gekregen teneinde exact te weten wat kan en mag met de betrokken student.  Adhv het aansluitingsformulier zullen we het persoontje in kwestie verzekeren voor sportongevallen via onze koepel, FROS MSV vzw.

Eveneens stuur ik hierbij het tarief door welke in 2020 nog  geldig was.  Gezien het echt een opstarten is “post corona” hoop ik dat dit zo kan blijven.  Eea hangt af van nieuwe aansluiting voor World-Taekwondo en zeker Hankido-Hapkido lessen (met wapens aansluitend op de woensdag les).  1 verschil met 2020 Hapkido-Hankido (ook de wapenlessen) staan terug open voor leerlingen vanaf 14 jaar

Voor de hernieuwingen van 2020 : het reeds betaalde lesgeld vanaf de maand oktober 2020 blijft geldig, en nu gerekend vanaf deze maand, september 2021.   De herverzekering via FROS is voor dezen gratis hernieuwd.

En dan last but not least : een kopie van ons huisreglement, zeer uitgebreid maar wel interessant.  Ook al ter info, om misverstanden te vermijden : voor de lessen Taekwondo draagt een VOLLEDIG wit World Taekwondo uniform, ttz met een v-hals en de kraag moet volledig WIT zijn.   Zwarte (of rood-zwarte) kragen zijn voorbehouden aan zwart band dragers, en oppassen als je zelf een uniform koopt :  er bestaat ook nog een ander Taekwondo : ITF en die hebben een uniform waarvan de voorkant van de vest over elkaar worden geslagen (meestal staan dan wel ITF op de rug van de vest).  Hapkido-Hankido en wapens dragen in principe een volledig zwart uniform.

Onze vereniging neemt bovendien deel aan de “maand van de sportclub”, en we doen ook weer mee aan “SNS (sport na school) : info bij jullie schoolsecretariaat en/of LO leerkracht.  Ook is er een mogelijkheid om krijgskunstlessen te volgen via het systeem van “naschoolse sport” in jullie school, en sowieso staan we open om lessen Taekwondo en/of Hapkido te geven in vervanging van een les LO of tijdens een scholensportdag.

Alfred S.L. Laseure

Instructeur

Lid sportraad district Ekeren

B.A.E.K.M.A.

p/a Kloosterstraat 69/0201

BE 2180 Antwerpen (District Ekeren)